Agrinova Group je ryze česká společnost zabývající se poradenskou, konzultační a obchodní činností se zaměřením na inovativní technologie v zemědělství. Geograficky jsme aktivní v oblasti střední a východní Evropy. Zaměřujeme se na multidisciplinární projekty propojení zemědělství s informačními technologiemi, které přináší významnou přidanou hodnotu našim klientům. Klíčovým faktorem naší činnosti je dlouhodobost projektů, kdy se snažíme dosahovat přínosů pro naše stálé klienty a kontinuálně a dlouhodobě vylepšovat výsledky jejich hospodaření. Hlavním měřítkem naší činnosti je dosažení dodatečného zisku pro naše klienty, a tím navázání oboustranně přínosného vztahu. Máme bohaté zkušenosti s projekty poskytování služeb formou outsourcingu na klíč. Společnost založil a řídí management s bohatými zkušenostmi z nadnárodních firem a projektů v oblasti zemědělství a informačních technologií.

Úzce spolupracujeme se společností AGRI-PRECISION s.r.o., která se zaměřuje na služby a produkty pro precizní zemědělství. Společnost nabízí ucelenou paletu produktů, které vám pomohou zefektivnit a zpřehlednit zemědělskou prvovýrobu.

V roce 2018 jsme se stali oficiálním partnerem společnosti SOYL. SOYL je technologická společnost se sídlem ve Velké Británii a již 25 let se zabývá vývojem aplikací a využíváním dat pro precizní zemědělství. Více o terminálu Varistar iSOYL se dozvíte zde.

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů 17. 10. 2018© Agrinova Services, s. r. o.